Tamay Kılıç

Beyaz TV ekranlarından, beyaz değişimden herkese mutlu pazarlar. Yepyeni bir değişim hikâyesi ile karşınızdayız. Bu haftanın şanslı ismi, Yasemin hanımın hikâyesini gelin hep birlikte kendi ağzından dinleyelim. Ve programımıza başlayalım.

Yasemin Hanım

Aynaya baktığım zaman kendimi güzel görmek, zinde hissetmek, ihtiyacı duyduğumdan dolayı bu programa başvurdum.

Dr. Nihat Dik

Yasemin hanım çok mutlu ve gerçekten oda inanamadı aynada kendisini ilk gördüğünde.

Aylin Çetinkaya

Aylin Çetinkaya: Her sabah uyandığında makyaj yapmış gibi kendini güzel ve bakımlı görüyor olacak.

Tamay Kılıç

Bu hafta yine çok heyecanlı bir bölüm ile karşınızdayız. Şanslı izleyicimiz kadar sizde sonucu merakla bekliyorsunuz biliyorum. İsterseniz hep birlikte medikal estetik hekimi Dr. Nihat Dik’in ofisine gidelim ve yüz işlemlerine başlayalım.

Yasemin Hanım

Merhaba. Adım Yasemin. 57 yaşındayım. Evliyim, 2 tane çocuğum var. Birde torunum var, 8 yaşında. Onun buradan yanaklarını öpüyorum. 38 yıllık bir çalışma hayatından sonra emekli oldum. 3 senedir evdeyim, emekliyim. Ev işleri ve çocuklarımla uğraşıyorum. Ama bu saatten sonra artık biraz kendime bakmak istediğimi düşündüm. Aynaya baktığım zaman kendimi güzel görmek, zinde hissetmek ihtiyacı duyduğumdan dolayı bu programa başvurdum. Ve kendileri beni seçtiler. Teşekkür ediyorum hepsine.

Tamay Kılıç

Beyaz değişimde her hafta olduğu gibi bu haftada da yine Nihat hocam ile birlikteyiz.

Dr. Nihat Dik

Evet

Tamay Kılıç

Nihat hocam hoşgeldiniz.

Dr. Nihat Dik

Hoşbulduk.

Tamay Kılıç

Vallahi her hafta muhteşem işler çıkartıyorsunuz. Çok güzel tepkiler alıyoruz. İnanılmaz başvurular var. Herkes memnun. Bu haftada da yine Yasemin Hanım bizim konuğumuz. Ve kendisi 57 yaşında. Sizde fotoğraflarını gördünüz. Yasemin hanım ile ilgili nasıl işlemler yapacaksınız?

Dr. Nihat Dik

Sence ne yapalım?

Tamay Kılıç

Bence mi?

Dr. Nihat Dik

Sence

Tamay Kılıç

Keşke ben doktor olsaydım. Ama bence şöyle bir bakınca.

Dr. Nihat Dik

Nerelerinden rahatsız sence Tamay?

Tamay Kılıç

Biz konuştuk zaten Yasemin Hanım ile. Yasemin hanımın gözaltlarında bir sıkıntı var.

Dr. Nihat Dik

Morluk var değil mi? Kapkara

Tamay Kılıç

Bayağı bir kara. Yani, olduğu gibi buraları kararmış. Özellikle lekelenmiş.

Dr. Nihat Dik

Ne yapalım ona?

Tamay Kılıç

Ne yapalım? Şimdi düşünüyorum.

Dr. Nihat Dik

Leke lazeri yapalım. Thulium lazer yapalım oralarına.

Tamay Kılıç

Evet, lazer.

Dr. Nihat Dik

Akıllı lazer ile o lekelerden yasemin hanımı tamamen olmasa da gözaltlarını parlatacak kadar, ışık verecek kadar ışıldatabiliriz. Onun haricinde bir ışık dolgusu ile besleyelim, saten dolgu yapalım. Işık dolgusundan bir tık daha ileri.

Tamay Kılıç

İyice aydınlık diyorsunuz.

Dr. Nihat Dik

Saten dolgu yapalım. İyice aydınlansın. Deriye de thulium lazer ile akıllı lazer ile aydınlattığımızda bence Yasemin hanımın gözaltları tamamdır. Gelelim üstüne.

Tamay Kılıç

Üstüne

Dr. Nihat Dik

Üstüne ne yapalım?

Tamay Kılıç

Üç program sonra bende doktor olacağım.

Dr. Nihat Dik

Üç program sonra evet. Benim doktor asistanım oldun. Üstüne de blefaropasti yani, fazlalıklarını alalım.

Tamay Kılıç

Göz kapağından mı bahsediyorsunuz?

Dr. Nihat Dik

Evet, göz kapağı. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla. Üst göz kapaklar basmış biraz. Ona şunu yapalım, bunu yapalım değil. Direk, hemen blefaropasti yapalım. Alnındaki çizgileri götüreceğiz. Kaşları kaldıracağız. Üst göz kapaklarına ameliyat yapacağız. Alt göz kapaklarına thulium lazer yani, leke lazeri ve saten dolgu yapacağız. Onun haricinde biraz hafif nazolabial dediğimiz Japon bıtıkları var. Birazda dudağına nem veririz. Yüzüne de hazır gözaltlarına yapmışken tüm yüzüne de olsun bitsin dersek. Tüm yüzüne bence akıllı lazer, thulium lazer yapalım. Şöyle 1-2 ton rengi açılsın.

Tamay Kılıç

Peki, tek seans yeterli mi hocam?

Dr. Nihat Dik

Tek seans, tek seans yapıyoruz zaten.

Tamay Kılıç

Aynen öyle. Peki, bir şey daha soracağım. Bu gözaltındaki bu morluklar ya da renk değişimi irsi mi? Ne ile ilgili?

Dr. Nihat Dik

Genetik, genetik. %30 genetiktir. Yani, bedenimizin hepsi öyle. %30 genetikten gelir. %70 de çevresel faktörler dediğimiz, bizim yaşam şeklimiz. Uyku, stres, beslenme, hava kirliliği, büyük şehirde ya da kırsal da yaşama gibi bütün bunların toplamı %70 i etkiler. Sizin ömrünüzde buna bağlı. %30 genetik, anne babadan gelen genler sizin yolunuzu belirler. Onun ya anne tarafında ya da baba tarafında gözaltında morluk vardı.

Ama bunu kısmen biz engelleyebiliriz. Bir thulium lazer uygularsınız, bir de saten dolgu yaparsınız annesinden daha iyi konuma gelir. Ve ya uykusu düzenlidir. Alkol, sigara tüketimi yoktur. Böyle kırsalda çok güzel stressiz bir hayat yaşıyordur. Annesinin gözaltına bakarsın, Yasemin hanıma bakarsın. Yasemin hanımı gözaltı morluğu çok daha azdır. Niye? Kendine iyi bakmıştır. Ama hiç genetik yatkınlığı olmayan birinden de bütün bunlara rağmen gözaltları daha mor, daha karanlık ve daha kırışıktır. Oda onun genetik özelliğidir. Yani, hepimizin bir genetik özelliği var. Biz, bize verilen vücuda iyi bakalım.

Tamay Kılıç

Kesinlikle öyle. Yasemin hanım zaten şuan içeride. Sizi bekliyor. Heyecanlı.

Dr. Nihat Dik

Beklesin, beklesin.

Tamay Kılıç

Bir an öncede yaptırmak istiyor. Bir taraftan da böyle ne olacak diye sonucu da çok merak ediyor. İsterseniz yavaş yavaş onun yanına gidelim.

Dr. Nihat Dik

Gidelim.

Tamay Kılıç

İşlemlerimize başlayalım. Hocam bu haftanın şanslı izleyicisi Yasemin Hanım ile sizi tanıştırmak istiyorum.

Dr. Nihat Dik

Yasemin hanım merhaba, hoşgeldiniz.

Yasemin Hanım

Merhaba, hoşbulduk.

Dr. Nihat Dik

Nasıl programımızı beğeniyor musunuz?

Yasemin Hanım

Çok beğenerek izliyorum.

Dr. Nihat Dik

Nasıl değişimler?

Yasemin Hanım

Çok güzel

Dr. Nihat Dik

Peki, siz nasıl bir değişim bekliyorsunuz?

Yasemin Hanım

Yani, ben

Dr. Nihat Dik

Ne umut ediyorsunuz?

Yasemin Hanım

Şuramdaki fazlalıkları sevmiyorum.

Dr. Nihat Dik

Tek o mu?

Yasemin Hanım

Göz kapaklarımı sevmiyorum.

Dr. Nihat Dik

Alt mı? Üst mü?

Yasemin Hanım

Bana göre üst. Ama bilemiyorum. Siz daha iyi bilirsiniz.

Dr. Nihat Dik

Altta da torbalanma var. Artı bayağı bir pot yapmış epey bir fazla deri parçası var.

Yasemin Hanım

Gözaltlarımda morluklar var.

Dr. Nihat Dik

Bence o morlukları Tamay en güzel yolu alt üst göz kapağı operasyonu yapalım.

Tamay Kılıç

Fotoğraftan konuşmuştuk hocam ama.

Dr. Nihat Dik

Fotoğraftan konuştuk ama. Ben fotoğrafta alt göz kapağının bu kadar elastikiyeti çok kaybetmiş olduğunu göremedim. Bana kalırsa üst göz kapağını kısaltalım. Ama alt göz kapağı da elastikiyetini kaybettiği için fazla deri parçalarını hem alttan hem üstten alıp uzaklaşalım. Ve yeniden güzel bir göz tasarımı yapalım.

Tamay Kılıç

O zaman cerrahi gerekiyor.

Dr. Nihat Dik

Kesinlikle cerrahi gerekiyor.

Tamay Kılıç

Tamam, süper. Anlaştık o zaman.

Dr. Nihat Dik

Fransız askısı bence bizim işimizi görür. Ayaküstü söyledim. Gerçi birazdan sizi oturtacağım kalem ile de çizeceğim. Alın ve kırışıklıklar, üst göz kapağı, alt göz kapağı, sarkan yanaklar. Artı tüm yüz biraz elden geçse iyi olur.  Gel ben sana şöyle bir güzellik yapayım. Güzelde dudaklar yapayım. Çünkü çağdaş sana inci gibi dişler dizecek. Dudaklar da güzel olursa bence gülüş tasarımı o zaman tamamlanır.

Tamay Kılıç

Harika o zaman hocam ben sizin ellerinize teslim ediyorum. Ben almaya geleceğim sonra.

Dr. Nihat Dik

Evet, söylediğim gibi alnındaki kırışıklıklar var. Bunlar için yapmamız gereken şey çok basit. Oraya botulinum toksin uygulaması yapacağız. Bildiğiniz gibi bakterilerden elde edilen botulinum toksin ciltteki kırışıklıklarımızı gidermek için dünyada en çok yapılan kozmetik uygulamanın ta kendisi. Değişik değişik markalar var. Türkiye’de 2 tane ruhsatlı botulinum toksin markası var. Biz bunlardan hastanın durumuna göre küçük molekül ya da büyük moleküllü olanlarına göre kendimiz yani biz uygulamayı yapan hekim karar veriyor.

Burada Yasemin hanımın yüzüne baktığınız zaman elastikiyeti çok gevşek olduğu için ve az olduğundan onun için büyük moleküllü botulinum toksin uygulaması yapacağız. Üst göz kapaklarına direk ameliyat diyoruz. Ve bizim cerrahi ekibin ellerinden öper.

Gelelim alt tarafa. Biliyorsunuz telefondan Tamay ile beraber baktığımızda dedik ki “buraya bir ışık dolgusu yaparız, olur.” Ama yakından baktım, gördüm. Burada da bir deri fazlalığı var. Onun için biz plastik cerrahi ekibimizle bunu paylaşacağız. Onlar ile beraber alt göz kapağını da yapmayı planlıyoruz. Çünkü fotoğrafta baktığınızda bunlara sırf ışık dolgusu koymak yeterli geliyorken.

Yakından baktığınızda elastikiyet kaybını gördüğümüzde kesinlikle kolajen sıvı içmesi lazım. Çok çok içmesi lazım. Aynen öyle. Onun için alt ve üst göz kapağına kocaman bir cerrahi yazıyoruz. Bizim cerrahi ekipte bunu bence 10 numara yapar.

Geldik, aşağı doğru indik. Ben dedim ki az önce “gel seni biraz daha güzel yapayım.” Çünkü gülüş tasarımı yapacak Çağdaş sana. Bende güzel bir dudaklar yapayımda. O dişler güzel gözüksün. Onun için biz şuralardan yine kanüler teknik ile güzel bir dudak dolgusu yapacağım.

Neresi kaldı? Yanaklar. Efendim, bu yanakları da şöyle yukarıya doğru çektirmek, gerdirmek lazım. Çektirsek, gerdirsek ne olur? Hemen göstereyim size. Şöyle Yasemin Hanım profilden bir poz verelim. Bakın yanakları da böyle yaparsak bence tamam diyorum.

Sizce de tamam ise biz buna Fransız askısı yaparız. Gerçi bunları şöyle gerdirip, kulağın buradan fazlalarını kesip tekrardan dikmeye face lift diyoruz. Yüz germe ameliyatı. Ama yüz germe ameliyatına bizim zamanımız yok. Bir de zaten böyle isteğimiz ve talebimiz de yok. Pratik olsun, risk almayalım diyorsak. O zaman Fransız askısı ile ben bu yüzü, yüz germe ameliyatına yakın derecede gererim.

Az sonra göreceğiniz üzere botulinum toksin uygulamasını ve dudak uygulamasını burada yapacağız. Ama Fransız askılama, üst göz kapağı ve alt göz kapağı ve alt göz kapağındaki yağ torbaları cerrahi ekibimiz tarafından ameliyathane de yapılacak. Onun için Yasemin hanıma şimdiden kolay gelsin diyoruz. Sizde bizi takip edin. Aman ha kanal değiştirmeyin.

Öncelikle dudak dolgusu için blok anestezi yapacağız. Hani bu çekimlerde yaparlar ya. Uyuştururlar sonra dişlerinize her şeyi yaparlar da haberiniz olmaz. İşte aynen o şekilde. Hemen ufak bir lokal anestezi böyle blok yapıyoruz. Ve girdik. Aynısını sana Çağdaş’ta yapacak. Onun için hiç garipseme. Bu dişler elden geçerken. Şahane. Bir de hemen alt tarafı uyuşturalım Yasemin Hanım. Çok güzel.

Şimdi orası uyuşana kadar biz seninle ne yapalım? Gel şu kırışık yerleri bir açalım. Evet, botulinum toksin uygulamasına başlıyoruz şimdi. Bunun için önce lokal bir antiseptik ile yüzümüzü sileceğiz. Ondan sonrada hiç anestezi dahi yapmadık. Yapmadık değil mi?

Yasemin Hanım

Yapmadık

Dr. Nihat Dik

Lokal anestezi bile yapmadık. Çünkü çok ince uçlu iğneler kullanacağımızdan dolayı canımız acımayacak. Ve hemen botunilum toksin uygulamasını yapacağız. Evet, izninizle başlıyorum. Şöyle durun bakayım. Evet, botunilum toksin uygulamamızı bitirdik. Az önce de söylediğimiz gibi bakteri toksinlerinden elde edilen bir çeşit toksin. Yalnızca çizgili kaslar üzerinde yani, mimik kasları üzerinde etkili olsun diye minik dozlar şeklinde, yüzümüzde çizgilenmelere sebep olan mimik kaslarını bloke ettik. Bu tahminen 4 ile 6 ay arasında etkili olacak bir toksin uygulamasıydı.

Botoks uygulaması nerelerde yapılır? Diye merak ediyorsanız. Saçlı deride botoks uygulaması yapıyoruz. Saç çıkartmak için yani, saç botoksu. Migren tedavisi için, ense, boyun ve baş bölgesinde botoks uygulaması yapıyoruz. Onun haricinde terleme tedavisi, kol altı, avuç içi, ayak içi gibi bölgelerde yine botoks uygulaması yaptırabilirsiniz. Bunlarda 6 ayda, bütün yaz boyu sizi terlemekten kurtarır.

Botoks nelerde mi kullanılıyor? Ürolojiden, kadın doğuma efendim, çocuk cerrahisinden tutanda ortopediye kadar hemen hemen her alanda kullanılabilmekte. Botoks bu kadar kıymetli iken biz estetikte kullanmaya devam ediyoruz. Özellikle diş plakları yapılan hastalar, dişlerini çok gıcırdatan ve gece dişlerini çok sıkan bay, bayan herkes için söylüyorum. Masseter kasa yapılacak botulinum toksin uygulaması sizi diş sıkmaktan kurtaracağı gibi dişlerinizin kırılmasını önler. Ağız plağı takıpta uyumak istemiyorsanız dişleriniz zarar görmesin diye şu bölgelere yani, o diş sıktığınız yerlerdeki.

Sıkın azı dişlerinizi Yasemin Hanım. Bakın sıktı. Elimi attığımda kemik gibi bir şey geliyor. Aslında onlar kemik değil. Onlar yukarıya, temporale kadar giden masseter kasının alt başları. Üç başlı bir kastır. Ve ucu temporele bağlıdır. Sakız çiğnediğinizde şuranız sertleşir. İşte o sertleşen temporalin masseter kas başıdır. Ve alt ucu da buradadır. Bu üç noktaya botoks yaptığımızda yüz incelir. Özellikle uzak doğuda, Japonya ve Kore’de yüz inceltme botoksu diyorlar buna. Oraya yaptığınız zaman yüzünüzün alt tarafı inceldiği için yüzünüz daha çok manken yüzüne benziyor. Ve küçücük kalıyor. Çok güzel oluyor.

Şimdi güzel bir dudak dolgusu yapacağız. Hani bir tek gençler yaptırmıyor. 20-25 olmak gerekmiyor. Hayatının baharını yaşayan Yasemin Hanım gibi kişilerde, eğer içinizde varsa ördek gibi olmamak kaydıyla, yalnızca biraz nemlendirmek, birazda volümünü artırmak, güzel o eski dudaklarınıza kavuşmak istiyorsanız 50 yaş ve plus size söylüyorum. O zaman dudak dolgusundan korkmayın. Hele ki saten dolgu yaptırıyorsanız, dudaklarınız ördek dudağı olmaz. Hazır mıyız?

Yasemin Hanım

Hazırız.

Dr. Nihat Dik

Tamam, hadi başlayalım. Evet, şuradan küçük bir giriş yapıyorum. Girdim bile. Sizin haberiniz bile olmadan. Şimdi klik klik ses çıkartacak. Korkmayın. Evet, alt üst dudak bitirdik.

Ne yapmamız gerekiyor şimdi? Koyduğumuz dolguyu birazda yayarsak. O zaman süper olacak. Çünkü dolguyu koyduktan sonra masaj yapıp, sıvazlamak lazım. Doktorunuz yapmadıysa, evde sizin bol bol bunu yapmanız gerekiyor. Ama doktorunuz yaptıysa o zaman hiç ellemeseniz de olur. Hani diyorlar ya topaklanma oldu. Topaklanma olmasın diye masaj yapmak lazım.

Nasıl oldu dudaklar? Ama birde bitmiş halini görün. Biraz otursun, 1 haftaya kadar. Ondan sonra süper olacak. Burada medikal estetik olarak yaptığımız şeyler Yasemin Hanım bitti. Gayet güzel dudaklarınız oldu. Birazdan aynada göstereceğim size. 3-5 gün sonra botulinum toksin etkimiz başlayacak. Ve kırışıklar gitmeye başlayacak. Dudak gibi kendini göstermeyecek. Bu süre içerisinde alkol içmeyeceksiniz. Alnınızı yere eğmeyeceksiniz. Ve spor yapmayacaksınız.

Dudak dolgusundan dolayı da 2 hafta kadar ne yapmayacaksınız? Aşırı sıcak ortamda bulunmayacaksınız. Hamam, sauna, jakuzi veya solaryum gibi. Bunlar yasak. Aman ha bunlara dikkat edin. Doktorunuza gidersin yoğunluktan filan söylemeyi unutur. Bunlar klasik. Evet, cerrahi ekibimize göndereceğim şimdi Yasemin Hanımı ve alt-üst göz kapaklarımızı halledeceğiz. Onlar hallederken bende güzel bir Fransız askısı yapacağım. Bugünlük bu kadar.

Bakalım ameliyatta neler yapacağız? Evet, Yasemin Hanım ile ilgili uygulamaların tamamını bitirdik. Önce botoks yaptık, dudak dolgusu yaptık. Daha sonra cerrahi operasyonlarımız oldu. Göz kapakları ile ilgili güzel cerrahi operasyonlar yaptık. Üst göz kapağını kısalttık. Daha sonra alt göz kapağındaki yağlar o bölgeden uzaklaştırıldı. Ve fazla deriler kesilerek çok güzel bir şekil verildi. Hakikaten badem gibi gözleri oldu Yasemin Hanımın. Tabi bunla yetinmedik. Hazır bayıltmışken Fransız askılarını da yaptık ki canı acımadan her şey bitmiş olsun. Uyandığında onu kocaman bir sürpriz bekliyordu. Ve gerçekten oda inanamadı aynada kendini ilk gördüğünde. Çok şaşırmıştı. Ama biz şaşırmamıştık. Çünkü her zamanki gördüğümüz şeydi. Yasemin hanım çok mutlu.

Finalde onu izleyeceksiniz. Ama tabi ki finale gelene kadar onu görmeyeceksiniz. Bakalım Yasemin hanımın mutluluğu yüzüne ne kadar vuruyor. Hep beraber izleyeceğiz.

Tamay Kılıç

Ve işte beklenen final anı. Beyaz değişimde muhteşem bir değişim hikâyesini hep beraber izledik. Şimdi de sonucunu birlikte göreceğiz. Evet, merak ettiğinizi biliyorum. Yasemin hanım gerçekten muhteşem görünüyor. Şuan bende bakıyorum. Son halini görüyorum. Sizi daha fazla heyecanlandırmadan hemen kendisini buraya davet ediyorum. Yasemin hanım sizi alabilir miyiz böyle? Hoşgeldin

Yasemin Hanım

Hoşbuldum. Merhabalar

Tamay Kılıç

Nasılsınız, iyi misiniz?

Yasemin Hanım

Teşekkür ederim. Sizler nasılsınız?

Tamay Kılıç

İyi. Şöyle ir görsün seyircilerimiz. Nasıl hissediyorsunuz?

Yasemin Hanım

Çok heyecanlıyım öncelikle. Çok değişik günler geçirdim. Her gün aynaya baktım. Kendimi her gün bir daha değişik görmeye başladım. Her günün ayrı ayrı fotoğraflarını çektim evde. Ne kadar değiştiğime dair. Hakikaten çok fazla değiştiğimi ben ve etrafımdaki herkes gördü ve bana anlattılar. Bende kendime inanamadım bir türlü. Bu kadar değişeceğimi hiç beklemiyordum açıkçası.

Tamay Kılıç

Mutlusunuz, memnunsunuz.

Yasemin Hanım

Muyluyum. Önce tereddütlerim vardı. Ama programa katıldıktan sonra. İyi ki de katıldığıma inandım kendi kendime. Nihat hocanın işine karşı duyduğu saygı, sevgi, titizlik, ellerinin sihirliliği bütün yüzümüze yansıdı. Hakikaten bende kendime şaşırıyorum şuan. Buradayım, çok mutluyum.

Tamay Kılıç

Evdekiler ne dedi?

Yasemin Hanım

Evdekiler de beni hep desteklediler. Onlarda her geçen gün değişimimi izlediler.

Tamay Kılıç

Gerçekten herkesin ellerine sağlık. Sevgili doktorumuz Nihat Dik bayağı bir işlem yaptı. Değil mi? Fransız askısı yapıldı. Başka neler yapıldı? Gözaltı dolgusu yapıldı.

Yasemin Hanım

Evet, botoks anlımda var. Işık dolgusu yapıldı. Göz kapağı ameliyatı oldum.

Tamay Kılıç

Ama çok güzel olmuş göz kapakları. Düşük göz kapakları kaldırılınca bir anda genişliyor değil mi? Bakış açısı genişliyor, yüz açılıyor. Harika olmuş

Yasemin Hanım

Evet, göz üstündeki ağırlıklarım gitti. Hafifledim.

Tamay Kılıç

Sonra dişlere bakalım dişlere.

Yasemin Hanım

Dişlerim. Çağdaş hocama çok teşekkür ediyorum buradan.

Tamay Kılıç

Çok çok teşekkür ediyoruz kendisine.

Yasemin Hanım

Mükemmel bir gülüş tasarımı yaptı bana.

Tamay Kılıç

Sevgili Aylin Çetinkaya’nın da ellerine sağlık.

Yasemin Hanım

Aylin hanıma da teşekkür ediyorum.

Tamay Kılıç

Kaşlar süper olmuş.

Yasemin Hanım

Evet,

Tamay Kılıç

Tabi şimdi bu değişiklikler olunca farklı birisi varmış gibi oluyor mu aynaya bakınca?

Yasemin Hanım

Çok farklı. Kendimi tanıyamıyorum. Şuanda aynaya baktığımda zaten.

Tamay Kılıç

Peki ruh haline nasıl yansıyor? Daha bir özgüven fazlalaşıyor mu? Daha mı iyi hissediliyor?

Yasemin Hanım

Yani, aynaya bakınca kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Hakikaten bir 10 yıl, 15 yıl geriye gittim.

Tamay Kılıç

Maşallah harika gerçekten. Saçlar da çok güzel.

Yasemin Hanım

Saçım da çok güzel oldu. Aykut beyin ellerine sağlık.

Tamay Kılıç

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyoruz. Yasemin hanımın bundan sonraki hayatında da bu şekilde böyle yenilikler olsun ve güzel geçsin.

Yasemin Hanım

Çok teşekkür ederim. Size ve ekibinize hakikaten bana çok yakın ve sıcak davrandınız. Herkese çok teşekkür ediyorum. Benim gibi katılmaya tereddütleri olup ta, katılmaya tereddüt eden arkadaşlara sesleniyorum. Beyaz değişime muhakkak katılın.

Tamay Kılıç

Nasıl katılacaksınız? Beyazdeğisin.com adresinden bizlere başvurabilirsiniz. Ve sonrasında sizlerde bu güzel maceranın içinde bizimle birlikte olabilirsiniz. Evet, sevgili izleyicilerimiz bu haftanın da sonuna geldik. Beyaz değişim hikâyesi ile Yasemin hanımla birlikteydik. Haftaya yepyeni bir değişim hikâyesi ile sizinle olacağız. Hoşçakalın.