Fox Eyes Ameliyatsız Kaş Kaldırma

Kylie – Kendall Jenner, Bella Hadid, Seda Sayan gibi ünlülerin de etkisiyle ameliyatsız kaş kaldırma yöntemi olan fox eyes estetiği son zamanların trend uygulamaları arasındadır. Fransız aksısı ile kaş kaldırma ameliyatsız bir yöntem olması dolayısıyla alın germe veya badem göz estetiğine mesafeli duranlar için de pratik alternatif bir tedavidir.

Fox eyes nedir?

Fox eyes estetiği adından da anlaşılacağı gibi tilki gözleri gibi çekik, badem şeklinde gözlere sahip olmayı sağlayan ameliyatsız dikişsiz bir kaş kaldırma - germe yöntemidir.

Fox Eyes nasıl uygulanır?

Fox eyes estetiği, Fransız askısında kullanılan iplerle tek bir noktadan kaşlar asılarak gerdirilir. İpler saçlı deri içerisinde kalır, dışarıdan belli olmaz.

Fox eyes kaş germe işlemi ne kadar sürer?

Fox eyes kaş germe işlemi ne kadar sürer?

Uygulama lokal anestezi altında yaklaşık 30 dk. sürer.

Fox eyes estetiğinin zararları var mıdır?

Kullanılan ipler dış malzemesi silikondan içi ise polyesterden yapılmış iplerdir. Bu nedenle iplerin kesinlikle yan etkisi yoktur.

Fox eyes estetiği kalıcı mıdır?

Fox eyes kaş kaldırmada kullanılan Fransız askısı ipleri 5 ila 10 yıl süreyle etkinliğini korur.

Fox eyes acıtır mı?

Lokal anestezi altında uygulama yapıldığından herhangi bir acı hissedilmez.

Fox Eyes bakışı başka yöntemlerle de elde edilebilir mi?

Elbette badem şeklinde gözlere sahip olmanın başka yöntemleri de vardır. Başta badem göz ameliyatı olmak üzere alın germe ameliyatı ve örümcek ağı estetiğinde kullanılan PDO iplerle de kaş kaldırma işlemi yapılabilir. Fox eyes bakışı elde edilebilir.