Tamay Kılıç

Arzu Hanım 47 yaşında. Fizik olarak çok muhteşem bir hanımefendi. Çıtı pıtı. Ama tabi yaşının verdiği bazı problemler var. Cildinde özellikle. Ve onlardan çok mutsuz, mustarip. Değiştirmek istiyor.

Dr. Nihat Dik

Evet, artık leke problem olmaktan çıktı. Teknoloji sayesinde. Allah razı olsun. Birileri lekeyi tedavi eden bir lazer buldu. Ve bizde onu Türkiye’de uygulamaya başlayan ilk kliniklerden biriyiz. Onun için leke artık problem değil.

Tamay Kılıç

Bir şey soracağım. Bu leke ile ilgili bir şey var. Dışarda da duyduğum. Lazerlerin cildi çok incelttiğini söylüyorlar. Bununla ilgili sizden bir bilgi alabilir miyim? Bir zararı var mı yani?

Dr. Nihat Dik

Lekeyi yok etmek için bugüne kadar kullandığımız teknolojiler hep deriyi incelterek ona ürün yedirme esasına dayanıyordu. Ama şuan ki yeni teknoloji thulium lazer denen bir teknoloji var. Bu lazer ile yapılan uygulamalarda lekeyi oluşturan pigment, melanin pigmenti direkt yok edildiği için cildi inceltmeden de artık lekeyi yok edebiliyoruz. Onun için daha önceden bilinen, kafamızda oluşmuş hekimler veya estetik sektörünü yakından takip eden sunucular bunu bilmiyorsunuz. Bu yepyeni bir teknoloji, onun için tek seansta lekelerden kurtulabiliyorsunuz. 3 ay sonra 6 ay sonra lekenin geri gelmesi de yok artık.

Tamay Kılıç

Bildiğim kadarıyla Arzu hanımda yaş 47 olunca biraz daha tabi genç görünmek istiyor. Artık kaçlı yaşlara indirirsiniz bilmiyorum.

Dr. Nihat Dik

Bizim bu program da, bu beyaz değişimde ki parolamız “Beyaz değişime katılın. 10 yaş gençlesin.”

Tamay Kılıç

O zaman seyircilerimize de seslenelim buradan. Bizleri takip ederseniz, bizlere ulaşırsanız sizde bu değişime katılabilirsiniz. Bizlerde zaten başvurulardan seçiyoruz. Hazır mısınız Arzu Hanım ile tanışmaya?

Dr. Nihat Dik

Evet, ben Arzu Hanım ile tanışmaya hazırım.

Tamay Kılıç

Hadi, o zaman birlikte gidelim. Tanışalım.

Dr. Nihat Dik

Tanışalım.

Tamay Kılıç

Beyaz değişimin bu haftaki şanslı seyircisi Arzu Hanım ile tanışmanızı istiyorum.

Dr. Nihat Dik

Arzu Hanım fotoğraflardan gördüm ve üzerinizde de bayağı bir konuştuk. Hoşgeldiniz.

Tamay Kılıç

Evet, Arzu hanımı size emanet edeceğim. Neler yapacağız? Bir değerlendirelim. Hatta şöyle oturtsak mı ney yapsak?

Dr. Nihat Dik

Oturtalım, gel. Evet, daha önce de konuştuğumuz gibi. Bu arada yanımda Doktor Bircan Hanım var.

Tamay Kılıç

Merhabalar

Dr. Bircan Şentürk

Merhabalar

Dr. Nihat Dik

Bugün Bircan ile birlikte yapacağız bugünkü değişimleri. Biz fotoğrafların üzerinde zaten gördük. Fotoğraflarda baktığımız zaman alın bölgesindeki kırışıklıkları dikkatimizi çekmişti. Oralara botoks yaparız dedik. Sonra hafif kaşları kaldıralım. Hem de kırışıklıklardan kurtuluruz dedik. Onun içinde kaz ayaklarına botulinum toksin uygulayacağız.

Tamay Kılıç

Burada lekeler var hocam.

Dr. Nihat Dik

Burada lekeler var. Evet, gördüm. Şuradaki lekeler. Kendi başlarına oluşmuş lekeler değil. Bunlar biraz güneşten oluşmuş, biraz kişinin kendisi oluşturmuş, birazda tedavi edeceğim diye dolaştığı doktorlar tarafından oluşturulmuş. Doğru mu?

Arzu Hanım

Doğru.

Dr. Nihat Dik

Klasik şeyler. Onun haricinde Bircan sen dudaklarına dikkat çekmiştin. Dedik ki dudaklara biraz dolgu yapalım. Alt dudak, üst dudak. Kadın olduğunu hissetsin. Onun haricinde burun dudak çizgileri, Japon bıyığı dediğimiz çizgiler var.

Tamay Kılıç

O zaman hocam ben Arzu hanımı size emanet ediyorum. Zaten güvende, emin ellerde.

Dr. Nihat Dik

Arzu Hanım her şeyi ile bize emanet değil mi Doktor Bircan? Siz az önce bahsetmiştiniz ama lekeler gerçekten tedavisi çok zor, mümkün olmayan, doktor doktor, kapı kapı dolaştıran, gerçekten insanı rahatsız eden böyle zor bir konuydu. Ne zamana kadar? Thulium lazer gelene kadar. Thulium lazer ile ne yapacağız onu anlatayım. Birazdan göreceksiniz. 5 dakikalık tüm yüze uygulanan thulium lazer uygulaması ile lekelerden kurtulabiliyorsunuz.

Tamay Kılıç

5 dakika

Dr. Nihat Dik

5 dakika sonra yaklaşık 1-2 ay içerisinde bu lekelerden kurtuluyoruz. Üstelik geri dönmemek üzere. Tek seansta leke lazeri nasıl olur? Ki ben buna akıllı lazer diyorum. Çünkü adrese teslim ışınlar gönderiyor. Akıllı lazer ile leke tedavisi nasıl olur? İzleyin, görün diyoruz.

Tamay Kılıç

O zaman büyük değişim için ben size emanet ediyorum. Kolay gelsin

Dr. Nihat Dik

Beyaz değişim başlasın diyoruz. Biz seni uğurluyoruz. Yarım saat sonra gelip Arzu Hanımı bizden al.

Tamay Kılıç

Tamam kolay gelsin

Dr. Nihat Dik

Şimdi güzelliğine biraz maya katmanın tam zamanı. Öncelikle botoks ile başlıyoruz. Kozmetik botoks dediğimiz gibi çok abartmadan mimikleri yok etmeden, kırışıklıkları yok edecek bir botoks yapacağız. Hem de kaç saniyede? 1 dakikayı geçmeyecek. Morartmayacağız, kanatmayacağız, acıtmayacağız. İşimiz zor anlayacağın. Evet, şu siyah kalemlerimizi sildik ve başlıyoruz. ,

Dr. Bircan Şentürk

Botoks ile ilgili hastaların en çok kaygı duyduğu şeylerden biride. Doğal durmayacak, mimiklerimi çok kullanamayacağım gibi soru işaretleri oluyor. Ama aslında böyle değil.

Dr. Nihat Dik

Öyle değil. Neden öyle oluyor? Yani, neden mimiklerini kullanamıyorlar? Neden istedikleri gibi olmuyor? Bu tamamen yapılan botoksun dozunun yüksek olması ile ilgili. Sıkın dişinizi Arzu Hanım. Bakın, şurası. Böyle geliyor, geliyor, geliyor ve burada takılıyor. Birde burada takılıyor. Yani, tam olarak şunlar. Şöyle sıktığım zaman 1 tane burada var. 4 ünite buraya vereyim. 4 ünite buraya vereyim. 4 ünitede buraya verdik. 3 tane bacağın üçüne de botulinum toksin uygulamış oldum. Ve tam geldim. Yine bu noktadan 4 ünite, 4 ünite, 4 ünite veriyorum. Neden 4 ünite veriyorum. 6 veya 8 de yapabilirim. Ama yapmıyorum. Az ver kontrolde biraz daha ver. Prensip tamamen buna dayanıyor. Bu arada bizim yüz inceltme yani, diş sıkma botoksumuz da bitti. Geldik dolgu işine. Işık dolgusu yapacağız şimdi buralara. Evet, sıra geldi deri altı hyaluronik asit uygulamasına. Asit kısmını söylemeyi pek sevmiyorum. Millet hakikaten sülfürik asit gibi asit sanıyor. Bu hyaluron maddesi, yani cildinizde ki eksilen zamanla, yaş ile giden kolajenlerin karakter olarak aynı olan hyaluron maddesinin ta kendisi. Bunlar böyle hazır şırıngaların içerisinde üretiliyor. Bir tane de size böyle hemen ışık dolgu uygulaması yapacağız ve sonrasında da güzel bir dudak dolgusu yapacağız. Evet, bu gördüğünüz işlem topu topu 15 saniyemizi aldı. Gerçekten ışık dolgusu yapmak zor diyorlar. Ama 15 saniyede zor muymuş, değil miymiş? İzleyin siz karar verin. Evet, kameraya bir gülücük daha at. Çünkü o tarafta bitti. Ne diyorsun Arzu Hanım görmeye hazır mısın?

Arzu Hanım

Hazırım.

Dr. Nihat Dik

Emin misin?

Arzu Hanım

Evet

Dr. Nihat Dik

Peki, gösterelim o zaman.

Arzu Hanım

Ooo süper. Süper hocam. Çok güzel olmuş. Yani, bir saniye de bu kadar çabuk bir değişim beklemiyordum.

Dr. Nihat Dik

Tamam. Beğendiysen bunu alıyoruz ve dudak dolgusuna geçiyoruz. Dudak dolgusunda neler kazanacağız? Kimlere dudak dolgusu yapılır? Kimlere yapılmaz? Yani, dudakta yara varsa, uçuk varsa yapmıyoruz. Dudak kocamansa kalınca, annesinden izin almamışsa, 18 yaşını geçmemişse kesinlikle yapmıyoruz. Ama dudak artık böyle bütün nemini kaybetmiş, kolajenini kaybetmiş, içeri doğru kıvrılmaya başlamış, kırış kırış olmuş buna dudak dolgusu mutlaka yapıyoruz. Ama hastamızın da bunun için hazır olması lazım. Yine, uzak bir noktadan geldim. Küçük bir delik açtım. Oradan ben yine kanülümü soktum ve ilerliyorum oralara doğru gidiyoruz. Ağrı olduğu zaman haber veriyorsun.

Arzu Hanım

Tamam hocam.

Dr. Nihat Dik

İyi, galiba olmamış. Bitirmek üzereyiz. Gideceğimiz kadar gittik. Dudak dolgusunu nereye yapıyoruz? Dermisin altına yapıyorum ben. O bölgeyi çok seviyorum. Ama volüme vermek istiyorsam. Dudağın göbeğine kadar gidiyorum. O karnına yapıyorum ki oradan dışarı doğru kıvrılsın diye. Bunlarda tabi bu işin incelikleri. Evet, yine güzel bir dudak olacak burada. Yapıyoruz, gayet güzel oluyor ve üst tarafı bitirdim gibi Bircancım. Alt tarafa da yapmak lazım. Ama üst dudak ve alt dudak arasında altın oran var. Bu altın orana göre yani, bazen üst dudak hakim oluyor kişilerde, bazen alt dudak hakim oluyor. Bunlara dikkat edip, bunları da düzeltmek gerekiyor. Asimetrik dudak diyorum ben buna. Bazen de dudağın sağıyla, solu aynı olmuyor. Aynı olmadığı zamanlar

Dr. Bircan Şentürk

O asimetriği incelemek ve ona göre yapmak gerekiyor. Çünkü mutlaka buna dikkat ediyoruz öncesinde.

Dr. Nihat Dik

Ve ben bu tarafı da bitirdim galiba. Bayağı krem sürmüşüz. Dudak bayağı bir uyuşmuş. Ama şimdi bakalım dudağın sağı ile solu arasında bile kocaman bir fark olacak birazdan. Ama tabi öyle salmayacağız. Her iki tarafı da bitireceğiz. Çünkü sonrasında leke niye oluşur? Onu anlatacağım size. Değil mi? Unutmadık. Evet, Bircan beğendi. Bakalım sizde beğenecek misiniz? Ama Arzu’ya sormayacağım aynayla. Yani, şey Arzu’ya bir şey beğendiremiyoruz.

Dr. Bircan Şentürk

Dudak hassas bir doku. Kanlanmanın, kan damarlarının yoğun olduğu bir doku. O yüzden dudak uygulamaları sonrası özellikle ilk birkaç gün dudakta bir ödem olabilmekte. Hastalar bu konuda tedirgin olabilmektedirler. Ama herhangi korkulacak bir şey yok. Özellikle buz uygulamaları ile ödem çok kısa bir süre içerisinde, ortalama 2-3 gün içerisinde o ödem inmektedir. Bu açıdan hastaları bilgilendirmek gerekmektedir. Değil mi Nihat Bey?

Dr. Nihat Dik

Evet, genelde 2-3 gün hafif bir ödem olacağını söylemek lazım. Hangi dokuya ne yaparsanız yapın. Enflamasyon süresi 2 günden sonra ödem geçmeye başlıyor. Ama ne oluyor biliyor musun genelde? Kontrol için geldiklerinde. Aman hocam az yap kocam bilmesin. Aman hocam az yap sevgilim anlamasın. Babam anlamasın, annem duymasın. Böyle söylüyorlar. Söylüyorlar. 2 hafta sonra biraz daha yapıyoruz. Ama 2 gün şişlik geçtikten sonra “hocam ya 2 gün süperdi hocam” tamam mı? “Ondan sonra indi ya bu“ filan diye geliyorlar. “hocam boşver kocayı, babayı yap sen yap” geliyor. Çünkü tahmin ettikleri gibi başta öyle bir dudak gördüler ya. Hep öyle olacak sanıyorlar. Hâlbuki o alerjik. Çünkü içerisine konulanda bio uyumlu olmayan, kesinlikle insana yapılmaması gereken bir madde. Ondan dudak kocaman, pabuç gibi olacak zannediyorlar. Hâlbuki emin ellerde, uzman ellerde hiçbir zaman dudağınız öyle olmaz.

Arzu Hanım

Süper hocam. Çok güzel olmuş.

Dr. Nihat Dik

Gerçekten beğendin mi?

Arzu Hanım

Gerçekten beğendim.

Dr. Nihat Dik

Evet seyirci ne diyor? Bak bakayım kameraya. Beğendiniz mi bu dudakları? Abartmadık, yalnızca kuruluğunu aldık. Kırışıklarını giderdik. Bir 10 yıl önceki haline döndürelim dedik. Umarım başarılı olduk. Arzu hanım mutlu oldu mu?

Arzu Hanım

Mutluyum hocam.

Dr. Nihat Dik

Evet, ben alın bölgesini bitirdim. Alın bölgesini taradık. Bu kadar kolay ve basit gördüğünüz gibi hiçbir şekilde canı yanmıyor. Ve gayet keyfi yerinde. Evet, Sayın Bircan ne diyorsunuz? Leke neden oluşuyor Türk toplumunda? Bu güneş koruyucu kremler kullanmamak gibi böyle özelliği olan bir toplumuz. Hiç güneş görmeyen insanları gelip burada bütün vücutlarına güneş koruyucuyu sürüyorlar. Niye? Hem güneşten olabilecek virüslerden korunabilmek için, hem de cilt lekelerinden korunmak için. Biz neden güneş koruyucuyu kullanmayı öğrenemedik.

Dr. Bircan Şentürk

Evet, toplum olarak bu noktadaki farkındalığımız gerçekten çok düşük. O yüzden biz tüm hastalarımıza herhangi bir şikâyetle gelen illa leke olması şart değil. Tüm hastalarımıza mutlaka öncelikli olarak güneş koruyucu kullanımının önemini anlatmaktayız.

Dr. Nihat Dik

Peki, güneş koruyucuyu anlattık anlattık. Anlamadılar. Ya da bizim anlatmadığımız bir sürü insan olabilir. Peki,  olurda güneş lekeleri arzu hanımda ki gibi oluşmuşsa onlara ne tavsiye edelim. Bir de güneş lekesi nasıl oluşur? Bir de bunu anlatır mısın? Kısaca diyeceğim. Bunu 5-19 dakika içerisine sığdıralım. Öğleden sonra, bizim programdan sonra insanlar dışarı çıkıp park, bahçe, börtü böcek dolaşmak isteyebilirler. Sürekli güneş ışığına maruz kaldığımızda ultraviyole biliyorsunuz içerisinde A,B,C gibi çok zararlı olan ve kromozomlarımızda, DNA’larımızda tahribata neden olan ultraviyole ışınları var. Ve bunlar güneş ışınlarının içerisinde var. Eğer bunlar özellikle öğle saatlerinde, kış demeyelim.

Çünkü kışın çok fazla leke oluyoruz. Özellikle kar yağdığı zaman. Niye? Işığı yansıttığı için. Yaz-kış, yılın 12 ayı, 30 günü güneş koruyucu kullanmak gerekir. Olurda kullanmadık. Güneş lekelerimiz oluştu. Ki güneş lekeleri nasıl oluşur? Ben hep şöyle anlatıyorum. Ultraviyole ışınlarından korunmak isteyen veri hücreleri, kromozomlar, DNA’lar korunabilmek için siyah siyah şemsiyeler açıyorlar üstlerine ki onlara güneş ışığı gelmesin. Aslında vücut kendini korumaya çalışıyor. Ama biz ne yapıyoruz kozmetik olarak? Lekelendim. Lekelenmek, vücudun kendini ultraviyole ışınlarından korumaya çalışması için ellerinde tuttuğu, tepelerinde tuttuğunun kendisi.

Dr. Bircan Şentürk

O yüzden özellikle, az öncede söylediğimiz gibi tedavide ki ilk basamak güneşten korunmak ve güneş koruyucu kullanımı çok çok önemli. Hatta güneş koruyucularla ilgili şöyle. Günde 1 kere sabah sürdüm. Tüm gün etkilediği bir durum değil güneş koruyucunun. Mutlaka 4-5 saatte bir güneş koruyucuları yenilemek gerekiyor. Bu da çok önemli.

Dr. Nihat Dik

Güneş koruyucu 4 saat koruyor. Hele denize girip çıktıysanız, hemen girip çıktığınızda 2 saatte bir tekrarlamak gerekiyor. Peki, gelelim şu melaninlere, gelelim deride ki pigment lekelerine. Bundan çok mustarip insan var. Öyle ki 5-10 yıl kapı kapı, doktor doktor dolaşmışlar. Yurtdışına gidip gelen var biliyor musun? Yani, o lekelerden kurtulmak için her seferinde 1 kat daha kötü olmuş, 1 kat daha kötü olmuş. Küçücük bir ağda lekesi ben biliyorum. Dudak üstünde ya da işte ayva tüyleri dediğimiz şakak üstleri tüyler. Onları ağdayla aldırmaya kalkmışlar. Yanmış. Üzerine korumamışlar güneş gelmiş. Ondan da siyah leke olmuş. Onu tedavi ettireyim derken tüm yüzü lekeler içerisinde kalmış bir sürü hastam var.

Yıllardır bir sürü leke tedavisi yapmaya çalıştığım, başarılı olduğum, olamadığım bir sürü hasta var. Bunlar ile uğraşıyorum. Ta ki ne zamana kadar? Bugüne kadar. Yaklaşık işte 1 yıldır thulium lazer diye 1927 nanometre, leke düşmanı, leke canavarı bir lazer çıkana kadar acayip uğraşıyorduk bunlarla. Ama şimdi o kadar kolay oldu ki alın bölgesini yaklaşık 20 saniyede bitirdim. Tahminen siz lekeyi anlatırken ben aşağı, yüz bölgesini de birazdan bitireceğim. Peki, thulium lazer ne yapıyor? Thulium lazer ne yapıyor biliyor musunuz? 1927 nanometre yani, derinin en üst tabakası ile orta tabakası arasındaki leke hücrelerini, melanin pigmentlerini buluyor. Bombardıman yapıyor. Akıllı bir şekilde onları patlatıyor. Böylece lekelerinizden ebediyen kurtuluyorsunuz. Yani, lekelerin üstünü peelingle, karbondioksit lazerlerle soyarak mekanik peeling yaparak lekelerden kurtulmaya çalışmak kesinlikle hikâye. Çünkü sonu yok.

Dr. Bircan Şentürk

Sonrasında tekrar leke oluşuyor.

Dr. Nihat Dik

3 ay sonra gene gelecek. 3 ay kurtulmuş gibi gözüküyorsunuz. Ama 3 ay sonra bir bakıyorsunuz o lekeleriniz fazlası ile geri gelmiş. Diyorsunuz ki “tüh, kurtulmuştum. Acaba kendimi koruyamadım mı?” hayır korudunuz. Yalnızca pigmentlerinizi tüketmediniz. İşte pigment tüketmek istiyorsanız. Bu lazerin altına yatmanız gerekiyor. Bu lazeri yaptırdıktan birkaç ay sonra lekeleriniz kayboluyorlar. Böyle de enteresan bir konu var. Daha detaylı araştırmak isteyenler thulium bir marka değil bu arada. Bu lazer çeşidinin bir adı. Thulium lazer, yani leke lazeri diye girip araştırdığınız zaman internetten bununla ilgili birçok bilgi göreceksiniz, bulacaksınız. “Niye duymadım?” diyeceksiniz. İnternete girince niye duymadığınızı anlarsınız. Çünkü gerçekten lekeye kafayı takmış, sarmış olan kişiler thulium lazer ile az çok tanışmış durumdalar. Türkiye’de belli kliniklerde var. Bu kliniklerden biri de sizin klinikleriniz.

Dr. Bircan Şentürk

Evet

Dr. Nihat Dik

Ve thulium lazer. Başarıyla her gün birçok insana uygulamaktayız. Arzu Hanıma devam edelim mi?

Dr. Bircan Şentürk

Devam edelim.

Dr. Nihat Dik

Peki, Arzu nasılsın?

Arzu Hanım

İyiyim hocam.

Dr. Nihat Dik

Arzu gördüğünüz gibi hala çok çok iyi ve biz Arzu’ya devam ediyoruz.

Dr. Bircan Şentürk

Güneş lekesi ile başvuran hastada özellikle biz kullandığı ilaçları mutlaka sorguluyoruz. Çünkü kullanılan bazı ilaçlarda bu lekelerin oluşumunda rol oynamakta. Özellikle en sık karşımıza çıkan bu lekelere yol açan ilaçlar doğum kontrol hapları. O yüzden mutlaka hastanın kullandığı ilaçları sorgulayıp, ona göre de ilaçlarını kesmek durumunda kalıyoruz. Ki buda leke tedavisi başarısında özellikle bize çok önemli bir yol göstermektedir. Özellikle gebelik döneminde lekelenmeler bu hormonal sebeplere bağlı ortaya çıkabilmekte. O yüzden genetik yatkınlığı olan kişilerde özellikle gebelikte güneşten korunma bizim için önemli. Yine gebelik sonrası da kısa süre içerisinde bu lekeler ile ilgili olan tedavilere başlamaktayız. Evet, şuanda da hastamıza thulium lazer uygulaması devam etmekte. Nasıl gidiyor Nihat Bey?

Dr. Nihat Dik

Bitirdik. Aslında çoktan bitirmiştikte kaş üstlerinde bir leke var. Bu kör gözlüğünden ona çok net girememiştim. Onları da yaptım. Aslında leke ile ilgili thulium lazer uygulamamızda sona erdi. Bizim sizinle işimiz bitti Arzu Hanım. Şimdi yüzünüze bir leke maskesi yapacağız. Bundan sonra ben sizi geri Tamay Hanıma teslim edeceğim. Biz sizi artık, bütün beyaz TV izleyicileri ile birlikte finalde göreceğiz. Tamam

Arzu Hanım

Tamam hocam

Dr. Nihat Dik

Maskemizi de yapıyorum. Ondan sonra seni gönderiyorum.

Tamay Kılıç

Beyaz değişim programında işte şimdi de sırada final var. Hepimizin beklediği final. Arzu hanımın değişim yolculuğunun sonuna geldik. Ben çok merak ettiğinizi biliyorum. Açıkçası bende merak ediyorum. Hemen Arzu hanımı davet etmek istiyorum. Arzu hanım sizi buraya alabilir miyiz? Hoşgeldiniz.

Arzu Hanım

Hoşbulduk. Merhaba

Tamay Kılıç

Merhabalar. Ne kadar güzel olmuşsunuz.

Arzu Hanım

Teşekkür ederim.

Tamay Kılıç

Harika. Ben sizi şöyle bir döndürsem. Seyircilerimize göstersem. Bakar mısınız? Nasıl bir zarafet. Ay saçlar filan muhteşem olmuş.

Arzu Hanım

Evet, çok memnunum.

Tamay Kılıç

İlk aynaya baktığınızda tüm bu değişimden sonra ne hissettiniz?

Arzu Hanım

Çok şaşırdım. Gerçekten çok büyük bir değişim oldu benim için. Radikal bir değişim. Ama çok güzel bir değişim oldu. Çok memnunum tüm yapılan işlemlerden. Zaten beyazdegisim.com dan başvurmuştum. Baktım ki ilk talihli ben oldum. Başvurduğum içinde çok mutluyum. Burada emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum. Hepsi sihirli ellerini bana dokundurdu ve hayatımda bembeyaz bir sayfa açıldı.

Tamay Kılıç

Nasıl aşamalar oldu? Zaten tüm aşamalarda bende yanındaydım. Birlikte tabi ki bu aşamaları kaydettik. Ama sen mutlu muydun? Huzurlu muydun? Endişelendin mi? Kötü bir şey olur filan diye.

Arzu Hanım

Hiç endişe duymadım. Çünkü herkes işin ehli olduğu için. Yani, biliyorum her şeyin güzel gideceğine emindim. Ama tabi heyecanlanıyorsunuz. Sonuç nasıl olacak? Yapılanlar bana yakışacak mı? Nasıl bir değişim olacak?

Tamay Kılıç

Peki, zorlandınız mı? Ağrılı, sızılı bir zamanınız oldu mu?

Arzu Hanım

Hiç, hiç hiçbir şey olmadı. Hepsi çok güzel aktı gitti. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Her şey çok güzeldi.