Tamay Kılıç

Beyaz TV ekranlarından, beyaz değişimden herkese mutlu pazarlar. Zeynep Hanımın büyük değişimi medikal estetik uzmanı Dr. Nihat Dik ile başladı. Bakalım Nihat hocamız Zeynep Hanımın cildinde ne gibi işlemler yapacak. Medikal estetik deyince aklımıza gelen ilk hekim Dr. Nihat Dik’in ofisindeyiz. Her hafta olduğu gibi. Nihat Hocam nasılsınız?

Dr. Nihat Dik

Merhaba Tamay. Hoşgeldin. Nasılsın?

Tamay Kılıç

İyiyim vallahi, gayet. Sizi sormalı.

Dr. Nihat Dik

Vallahi bende çok, çok iyiyim. Bugün yine harika, güzel değişimler ve farklı bilgiler eşliğinde, küçük küçük dokunuşlarla estetik uygulamaları yapacağız.

Tamay Kılıç

Kesinlikle öyle. Bu haftanın talihli ismi Zeynep Pamukçuoğlu.

Dr. Nihat Dik

Zeynep Pamukçuoğlu evet.

Tamay Kılıç

Sizde zaten fotoğraflarını gördünüz.

Dr. Nihat Dik

Evet

Tamay Kılıç

Kendisi ile neler yapacağımıza dair konuşmak istiyorum ben. Çok genç bir hanımefendi.

Dr. Nihat Dik

Evet

Tamay Kılıç

35 yaşında. Çokta güzel bir hanımefendi. Çok çok problemleri yok. Ama kendisi bir değişiklik yaratmak istiyor ve beyaz değişime başvurdu. Bakalım nasıl bir değişim olacak? Bende merak ediyorum. Neler uygulayacaksınız?

Dr. Nihat Dik

Fotoğrafta gördüğüm kadarıyla, baktığım zaman burnunda bir eğrilik var. O burundaki eğriliği ben ameliyatsız olarak, 5 dakikada düzeltmek planı içerisindeyim. Onun haricinde gözaltında çökme gördüm. Oralara ışık dolgusu yapma niyetim var. Tabi anlında ve kaz ayaklarında kırışıklıklar başlamış. 35 yaşın getirdiği küçük sorunlar bunlar. Oralara estetik botoks uygulaması yapacağım. Yani, bunları yaptığımız zaman bence, küçük küçük böyle dokunacağız. Ama nereye dokunduğumu da kimse anlamayacak. Aslında şuan anlatmasaydım. Ben o ufak ufak şeyleri yapsaydım. Şöyle bakacaktın. Ya bu kıza bir güzellik gelmiş. Acaba ne yaptırmış? Bunu söyleyecektiniz. Ama anlattık artık. Büyü bozuldu. Estetik botoks, küçük dokunuşlarla, ameliyatsız burun estetiği ve onun haricinde gözaltı ışık dolgusu yapacağız. Bu uygulamaları yaptıktan sonra Zeynep’in bütün havası değişecek.

Tamay Kılıç

Harika. Birde, genelde seyircilerimizin şöyle bir endişesi oluyor. Bu medikal estetiklerde, dokunuşlarda, botoksta. İşte hep aynı yüz ifadesi, işte böyle gergin, ifadesiz, mimik kullanamayan. Böyle şeyler var mı? Yoksa siz onun dozuna göre ayarladığınız zaman kullanabiliyorlar mı mimiklerini?

Dr. Nihat Dik

Şimdi kullandığımız botoksun ünitesine göre bu söylediğiniz şeyler değişir. Nasıl? Çok böyle küçük dozlar kullanarak spiker botoksu dediğimiz botoks yaparsınız. Ya da yüksek dozlar kullanarak Hollywood botoksu dediğimiz botoksu yaparsınız. Yani, nasıl, ne yapmak istiyorsanız? Siz uzmana söyleyeceksiniz. O yapacak veya dolgu uygulamalarında bundan bahsetmek lazım. Yani, şimdi 50 ünite ile de botoks yapılır, 20 ünite ile de yapılır, 100 ünite ile de yapılır. 100 ünite ile yaptığınız zaman veya 50 ünitenin üzerinde yaptığınız zaman böyle kaşınız, gözünüz bir tuhaf olur. Ama 20-30 ünitelik, spiker botoksu dediğimiz, hafif botokslarda kimse sizin botoks yaptırdığınızı anlamaz. Ne olur, biliyor musunuz onda? 20-30 ünite arasında botoks yaptırdığınız zaman, kişinin çizgileri, kırışıklıkları gider. Ama mimikleri kalır. İşte bu kişinin botoks yaptırdığını anlamak mümkün olmaz. Ama tutup ta 100 ünite yaparsanız. Bak botokslu filan derler sokakta.

Tamay Kılıç

Zaten hoş bir görüntü değil.

Dr. Nihat Dik

Yani, bu kişinin tercihi. Hiçbir doktorun ben böyle botoks yaptığına inanmıyorum. Kişiler bunu böyle istiyor ve doktorları da bu konuda zorluyorlar. Ben böyle istiyorum diye.

Tamay Kılıç

Peki, siz yapıyor musunuz size gelen birine?

Dr. Nihat Dik

Ben doğru kabul etmediğim hiçbir şeyi yapmam.

Tamay Kılıç

Harika

Dr. Nihat Dik

Yani, para ile güzellik olmaz. Parayla doktorada her istediğiniz yaptıramamanız lazım. Doktorunda bir Hipokrat yeminin olması lazım. Yani, muayenehane tamam kabul ediyorum, özel bir muayenehane. Ama çokta bir ticarethane değil. İşin bir etik kuralı var. O etik kuralın dışına çıkmamak lazım ve Hipokrat yeminine de sağdık kalmak lazım. Diye düşünüyorum. Umarım bütün meslektaşlarım bana katılıyordur.

Tamay Kılıç

İnşallah, herkes ona katılıyordur hocam. O zaman isterseniz, Zeynep Hanım bizi içeride bekliyor. Onun uygulamalarına yavaş yavaş başlayalım.

Dr. Nihat Dik

İyi madem başlayalım.

Tamay Kılıç

Ve değişimimiz başlasın.

Dr. Nihat Dik

Başlayalım. Küçük dokunalım bakalım. Ne kadar büyük değişecekmiş? Ne kadar hoş olacakmış? Bakalım bembeyaz bir değişim olacak mı, olmayacak mı?

Tamay Kılıç

Olacak bence

Dr. Nihat Dik

Tamam o zaman yapalım.

Tamay Kılıç

Beyaz değişimde Zeynep Pamukçuoğlu’nun değişim yolculuğu başladı. Nihat hocam ile birlikteyiz. Hocam az önce konuşmuştuk Zeynep Hanıma neler yapacağız? Öyle bir incelemiştik fotoğrafları üzerinde. Ama şöyle canlı canlı baktığımız zaman nelere ihtiyacı var. Doğru yerlere parmak basmış mıyız?

Dr. Nihat Dik

Evet, doğru yerlere parmak basmışız. Kaşlarımızı şöyle çattığımızda, bak gördün mü? Şu çizgileri istemiyor Zeynep Pamukçuoğlu. Şuralar biraz boşalmış. Bu da, buradaki, hemen kaşın üzerinde bir çatınma kası var. Bunun gelişmiş olduğunu görüyoruz. Buna bağlı olarak bu orta alanda da çökme var. Şimdi bunları düzeltmek için buralara biz botoks yapacağız. Kaz ayaklarına botoks yapacağız. Botulinum toksin uygulamasını bitirdikten sonra hemen aşağıya iniyoruz. Gözaltı ışık dolgumuz var. Bu gözaltında biliyorsun herkesin mustarip olduğu. Bu bölgelere de gözaltı şu şekilde ışık dolgusu koyacağız. Evet, belli bir yaşa geldikten sonra 30-35 li yaşları geçtikten hemen sonra gözaltı ışık dolgusu bazı insanlarda ihtiyaç haline geliyor. Peki, başka, gördüğünüz gibi burnumuzda hafif bir eğrilik var. Böyle sola doğru eğri, burası çıkıntılı. Onun için burnun şu bölgesinde, buna tam düz hatta getirebilmek için ameliyatsız burun estetiği yapacağız. Yani, burun dolgusu uygulamasıyla, burnumuzu nasıl düzelteceğiz?  Birazdan hep beraber izleyeceğiz.

Tamay Kılıç

Hocam o zaman Zeynep Hanım sizin ellerinize emanet. Ben size teslim ediyorum. Sonrasında zaten ben kendisini almaya geleceğim.

Dr. Nihat Dik

10 dakika sonra görüşürüz.

Tamay Kılıç

10 dakikacık.

Dr. Nihat Dik

10 dakika

Tamay Kılıç

Tamam o zaman bekliyorum ben sizi.

Dr. Nihat Dik

Hazır mısın Zeynep?

Zeynep Hanım

Hazırım

Dr. Nihat Dik

10 dakikamız var. Başlıyoruz. Evet, botulinum toksin tamamen laboratuvar ortamlarında elde edilen bir bakteri ürünüdür. Türkiye de yasal 2 çeşit botulinum markası var. Dünyada yaklaşık 20 çeşit var. Uygulanma teknik olarak hep aynı. Özel enjektörler, özel uçlar ile önce toz halinde botunilum toksin Türkiye de şuan sulandırılıyor. Bunun sıvısı da var. Yakında Türkiye’ye gelecek. Bundan sonrada, belli bir süre bekledikten sonra çözülmesini o şırıngalara çekilerek, istediğimiz yerlere uyguluyoruz, tabi uzman ellerde çok güzel sonuç veriyor. Bunu da tekrar tekrar söylemem lazım. Türkiye de botulinum toksin uygulama yetkisi, tıp doktorlarına tanınmış bir hak. Nerede kaldık? Oradan devam ediyoruz. Gördüğünüz gibi hiç acımıyor canımız. Çünkü kullandığımız iğneler kıl kadar ince. Ve bizim bugün ki botulinum toksin uygulama işlemimiz bitti. Şimdi hızlı bir şekilde gözaltı ışık dolgularımızı yapacağız. Ondan sonra burun düzeltme dolgusu ile burnumuzu harika bir hale getireceğiz. Bakalım beğenecek misiniz? Evet, yine gözaltında saten bir dolgu uygulaması yapıyoruz. Gözaltına saten bir dolgu yaparsak ne olur. İzleyelim görelim. Yine elimdeki saten dolgunun ham maddesine bakarsak, düşük çapraz bağlı hyaluronik asit. Özellikle gözaltı gibi çok hassas bölgelerde veya sırf dudaklara nem sağlamak amaçlı olarak, boyundaki çizgileri gidermek için, el üstünde ya da alnındaki ince çizgileri düzeltmek için, rahatlıkla tercih edilebilecek, yüksek kalite bir ürün. Görmek ister misin?

Zeynep Hanım

Evet

Dr. Nihat Dik

Beğendin mi?

Zeynep Hanım

Evet

Dr. Nihat Dik

Diğer tarafı da yapalım mı?

Zeynep Hanım

Hemen yapalım, lütfen.

Dr. Nihat Dik

İyi hadi, ayna sende kalsın. Diğer tarafı da yapalım. Burun dolgusu yapılırken çok yumuşak bir dolgu kullanmanız gerekiyor. Özellikle daha önce burun ameliyatı geçirmiş bir burnu düzeltiyorsanız, onun için revize bir dolgu yapıyorsanız. Çünkü kan dolaşımı bozulmuş bir buruna dolgu yapmak kesinlikle çok çok uzmanlık gerektirir. Yumuşak bir dolgu kullanmanız şart. Bunun içinde saten dolgu galiba birebir. Ne diyorsunuz, gösterelim mi? Hakikaten burnunu çünkü dolgu ile düzeltilebileceğine Zeynep inanmıyordu. “Eminsiniz değil mi hocam? Gerçekten düzelir değil mi hocam?” dedi. Siz bu anları görmediniz. Çok emin değildi.

Zeynep Hanım

Harika

Dr. Nihat Dik

Çok az ödemimiz var. Burun ucunu da düzelttik bu arada ve burun kökünü ve bütün şeylerini düzelttik. Güzel bir burnu varmış aslında. Biraz ödemimiz var. Ama finalde kesinlikle mükemmel olacak. Evet, Zeynep’i biz burnu ile baş başa bırakıyoruz. Finalde görüşmek üzere.

Evet, beyaz TV’de, beyaz değişimde bu haftaki konuğumuz Peri Yıldız. Hoşgeldiniz Dr. Peri

Dr. Peri Yıldız

Hoşbulduk

Dr. Nihat Dik

Bugün ki konumuzda yine mustarip olduğunuz ve yıllardır tedavi ettiremediğimiz, kapı kapı, doktor doktor dolaşıp gitmediğimiz yer kalmadı dediğimiz yüzünüzdeki lekeler. Tek yüz lekeleri mi? Başka hangi lekeler Dr. Peri Hanım?

Dr. Peri Yıldız

Güneş lekeleri, boyun, dekolte, el sırtı, yani güneşten ve yaş ilerlemesinden kaynaklı lekeler.

Dr. Nihat Dik

Onun haricinde akne izleri.

Dr. Peri Yıldız

Akne izleri, sivilce izleri, ameliyat izleri, herhangi bir hastalık sonrası cildin bağ dokusuyla iyileşme sonucu olan izler. Hepsi iz dediğimiz aklımıza ne geliyor ise.

Dr. Nihat Dik

Birde yanık izleri, su buharı, yağ, elektrik, buna bağlı olan yanıklardan kalma izlerle de çok etkili olan, değişik, enteresan bir lazerden konuşacağız bugün. Thulium lazer. Thuilum lazer nedir Dr. Peri Hanım?

Dr. Peri Yıldız

Thulium lazer, 1927 nanometre dalga boyu olan bir lazer sistemidir. Hedefe yönelik çalışan bir lazerdir. Lekeye yönelik bir lazerdir. Diğer leke soyma işlemlerinde, leke tedavisi uygulamalarında deriyi soyarak, derinin üst tabakası kaldırarak.

Dr. Nihat Dik

Soyuyorduk üstünü, ne yapıyorduk? Leke bastırıcı kremler ile baskılamaya çalışıyorduk.

Dr. Peri Yıldız

Baskılamaya çalışıyorduk.

Dr. Nihat Dik

Ne oluyordu sonra?

Dr. Peri Yıldız

Ne oluyordu? Bir süreliğine önce bir açılma, elde edebiliyorduk.

Dr. Nihat Dik

Oh ne güzel.

Dr. Peri Yıldız

Evet, oh ne güzel. Mutlu oluyorduk, memnun kalıyorduk. Ama ilk güneşe çıkmadan sonra ya da güneş görmese bile spot ışıklarının etkisi ile bile çok kısa bir zamanda lekelerin yeniden koyulaşması hatta çapının genişlemesine sebep oluyordu.

Dr. Nihat Dik

Eyvah, eyvah. Bütün emekler boşa gitti. O zaman gelen hasta üzülür. “Benim lekelerim gitmişti. Geri geldi. Doktor hanım, bu lekeler geri geldi. Ne yapacağız?” diye. Değil mi?

Dr. Peri Yıldız

Aynen

Dr. Nihat Dik

Morali bozuk bir şekilde tekrar karşınıza gelir.

Dr. Peri Yıldız

Hastalarım bile artık şöyle diyor. “Tamam, biliyorum. Lekem hiçbir zaman %100 geçmez. Ama biraz daha iyileşmesi için ne yapabiliriz.” diye konuşmaya başlarlar.

Dr. Nihat Dik

Peki, o zaman bu thulium muydu? Thilium muydu?

Dr. Peri Yıldız

Thulium

Dr. Nihat Dik

Thulium deniyordu, değil mi?

Dr. Peri Yıldız

Evet

Dr. Nihat Dik

Peki, thulium lazer ile neler değişti?

Dr. Peri Yıldız

Thulium lazer ile neler değişti? Thulium lazer ile işlem sayısı azaldı. Yani, eskiden 2 hafta aralıklarla, 3 hafta aralıklarla, 5-6-8 seanslara ulaşmamız gereken bir tedavi protokolümüz vardı. Bu 1 en fazla 2 seans ile yüksek başarıya ulaşabildiğimiz bir sistem. Thulium lazerde iyileşme sürecimiz kısaldı. Yani, bugünden hastaya işlemi yaptıktan sonra akşam normal, günlük sosyal yaşantısına devam edebiliyor. Çünkü kızarıklığı çok az. Ertesi gün için geçerli olacak, kızarıklığı ve ödemi çok az. Soyulma, kabuklanma, kahverengi o kabuklanma süreci mecburi olduğunu düşünen durumlarda bu durumda artık yok. Çok belli olmayacak şekilde, hafif kapatıcı kremler ile ya da BB kremler ile kapatılabilecek şekilde çok ufak bir dökülme oluyor. Çünkü cildin üst tabakası hasar görmeden sadece alt tabakadaki doku işlem görüyor.

Dr. Nihat Dik

Yani, melanin pigmentinin olduğu bölgeye enerjiyi boşaltıyor. Deriye zarar vermiyor.

Dr. Peri Yıldız

Minimum zarar veriyor.

Dr. Nihat Dik

Alt deriye zarar vermiyor. Bir tek orta derinin hemen üstündeki melaninleri yok ediyor.

Dr. Peri Yıldız

Yok ediyor. Bütünlüğünü bozuyor.

Dr. Nihat Dik

Süper

Dr. Peri Yıldız

Hücrelerin bütünlüğünü bozuyor ve makrofajları devreye sokarak, onları o alandan uzaklaştırıyor.

Dr. Nihat Dik

Peki, hafif bir lekem var. Buna 2-3 seans yapmaya gerek var mı? Yoksa tek seansta halloluyor mu?

Dr. Peri Yıldız

Tek seans, %90 oranında hastaları memnun ediyor.

Dr. Nihat Dik

Peki, çok çok koyu lekesi olanlar. İşte melazma 3, melazma 4 gibi. Yani, çok koyu lekesi olanlara nasıl yapıyorsunuz? Yurt dışından gelecek olanlar için soruyorum. Zaten İstanbul’da, Türkiye’de yaşayanlar elinizi altında.

Dr. Peri Yıldız

Evet, onlarda da aynı şekilde. Tek seanstan bile yeteri kadar sonuç alacaklarını söylüyoruz. Artıda, yurt dışına özellikle gidecekler ise devam ürünlerini öneriyoruz. Evde kullanmaları gerektiğini. Ama arada da yine böyle bir memleketimize gelmelerini ve bizimle tedavi sürecini devam ettirmesini önerebiliriz.

Dr. Nihat Dik

Özellikle gözaltı morlukların da ve göz lekelerinde de kullanıldığımı duydum. Doğru mudur?

Dr. Peri Yıldız

Bende kullanıyorum çokta memnunum. Hem anti aging etkisi.

Dr. Nihat Dik

Kırışıklıkları azaltıyor. Botoks etkisi de var.

Dr. Peri Yıldız

Aynen öyle. Aynı zamanda da oradaki morluklar, o derideki, o koyu derinin pigmentasyonun iyileşmesi açısından çok başarılı oluyor.

Dr. Nihat Dik

Peki, kol altında ve özel bölgedeki o koyu rengi de giderdiğini duyduk.

Dr. Peri Yıldız

Gideriyor. Müthiş sonuç veriyor. Yine de deri kalitesinin iyileşmesi aynı zamanda oradaki o koyu lekelerin, çünkü genelde o kısımlarda ağda kullanılmış oluyor. Hem ağdanın etkisi ile deride sarkmalar, yumuşamalar, elastikiyet kaybı. Aynı zamanda leke görebildiğimiz çok sık durumlardan. Her ikisini tek seansta tedavi edebiliyoruz. Hem deri kalitesi iyileşiyor. Aynı zamanda da lekelerin açıldığını görüyoruz.

Dr. Nihat Dik

Şuan işte o bölgeler için ne çok yöntem varda, sonuç alamıyor insanlar. Bence bu programı kaçırmamalısınız. Bir şey daha soracağım. Bu thulium lazer ile ilgili. Bu thulium lazerin zararı var mı?

Dr. Peri Yıldız

Zararı yok.

Dr. Nihat Dik

Zararı yok.

Tamay Kılıç

Hamile iken bile kullanabildiğimiz bir sistem. Lazer dediğimiz ışıktır. Işığın farklı bir dalga boyutudur. Bu bir radyasyon değildir. Biz kendimiz hamileyken bile çalışabiliyorduk. Ben bütün hamileliğim sürecinde çalıştım. Artıda hastamda böyle bir süreçte uygulamaya çok ihtiyacı var ise, hormonal olarak çok tercih ettiğimiz bir süreç değil. Ama yapılabilir. Dolayısıyla herhangi bir radyasyon söz konusu değildir.

Dr. Nihat Dik

Peki, önemli bir soru daha geliyor. Acı var mı acı?

Dr. Peri Yıldız

Uyuşturuyoruz öncesinde.

Dr. Nihat Dik

Anestezik krem.

Dr. Peri Yıldız

Hafif bir anestezik krem. Herhangi bir acı hissetmiyor.

Dr. Nihat Dik

Yani acı yok.

Dr. Peri Yıldız

Aynen

Dr. Nihat Dik

Peki, thulium lazer yaptırdım. Yüzümde lekelerim var ya da akne, sivilce izlerim var. Bir şeylerim var. Yaptırdım. Yarın işe gidebilir miyim?

Dr. Peri Yıldız

Gidebilirsiniz. Çok rahat gidebilirsiniz. Sanki işte hafta sonunu kayakta geçirmişsiniz de az biraz kızarmış gibi olursunuz. En fazla o kadar olur.

Dr. Nihat Dik

Peki, ben çok teşekkür ediyorum değerli bilgileriniz için. Doktor Peri Yıldız’ı dinledik. Thulium lazeri bize A-Z ye anlattı. Kendisine kocaman teşekkür ediyoruz. Lekelerinizden korkmayın diyoruz.

Tamay Kılıç

Ve beklenen an, final anına geldik. Evet, az sonra Zeynep’i stüdyoya davet edeceğim. Ama ondan önce sevgili doktorumuz Nihat Dik’i ben büyük alkışlar ile stüdyomuza davet etmek istiyorum. Nihat hocam alabilir miyiz sizi böyle? Hoşgeldiniz. Nasılsınız?

Dr. Nihat Dik

Hoşbulduk. Sağ ol, sen nasılsın?

Tamay Kılıç

İyiyim vallahi. Her zaman olduğu gibi Nihat hocamın muhteşem elleri biliyorsunuz, sihirli eller ve muhteşem dokunuşlar yapıyor. Zeynep'e de yine muhteşem dokunuşlar yaptınız. Ben merak ediyorum son halini.

Dr. Nihat Dik

Çok fazla bir şey yapmadık Zeynep'e. İşin aslına bakarsan. Çünkü güzel mikro botoks tekniği ile toksin uygulaması yaptık. Onun haricinde gözaltı saten dolgu uygulaması yaptık. Daha da bakarsanız. Burnunda ufak tefek kusurlar vardı. Ameliyatsız burun estetiği yaptık. O zaman Zeynep’i çağıralım. Onun üzerinde konuşalım.

Tamay Kılıç

O zaman Zeynep’i çağıralım. Onun üzerinde konuşalım.

Dr. Nihat Dik

Evet, hadi Zeynep sende gel.

Tamay Kılıç

O zaman alkışlarınız ile Zeynep geliyor. Hoşgeldin Zeynep

Zeynep Hanım

Hoşbulduk. Hocam

Tamay Kılıç

Ay harika olmamış mı? Bu ne güzellik böyle.

Zeynep Hanım

Teşekkür ederim. Sayenizde oldu gerçekten.

Dr. Nihat Dik

Dişleri kim, Çağdaş mı dokundu?

Zeynep Hanım

Evet

Tamay Kılıç

Nasıl hissediyorsun kendini?

Zeynep Hanım

Çok iyi hissediyorum. Hani, ufak tefek dokunuşlar gibi duruyor aslında. Ama aynaya baktığım zaman kendimi çok daha iyi hissediyorum. Zaten güvenen bir insandım kendime. Ama baktıkça evet, bu diyorum. Çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

Dr. Nihat Dik

Bende her zaman şunu söylüyorum. Diyorum ki ne yaptığınızın hiçbir kıymeti yok. Gözünün içinde ışıltıyı yakaladıysanız, doğru işçilik yapmışsınızdır. İşte şu ışıltı.

Tamay Kılıç

Şöyle bir bakalım. Evet, muhteşem bir ışıltı var orada. Pırıl pırıl. Burun ne kadar güzel olmuş hocam.

Dr. Nihat Dik

Bu ameliyatsız, burunda ufak değişimler gerektiren ya da rinoplasti olmuş ama burnunu istediği kadar beğenmiyor, ufak tefek hatalar olmuş. Bu tarz hastalarda biz şey yapıyoruz. Ufak dokunuşlar ile burun estetiği yapıyoruz ve büyük değişimler elde ediyoruz.

Tamay Kılıç

Memnun musun Zeynep?

Zeynep Hanım

Çok hem de

Tamay Kılıç

Çok affedersiniz hocam. Zeynep'e sorayım dedim arada siz anlatırken. Evet, onun dışında dişler muhteşem görünüyor. Pırıl pırıl. Temizlenmiş, bakılmış. Çokta büyük bir problem yoktu zaten.

Zeynep Hanım

Evet, yoktu.

Tamay Kılıç

Evet, sevgili Çağdaş hocamıza da buradan sevgilerimizi iletiyoruz. Ellerine sağlık

Dr. Nihat Dik

Saçlarını kim yaptıysa 10 numara. Saçlar gerçekten number 1. Saçlarını da çok beğendim. Benim yapmadığım şeyleri beğendim. Ben yaptığım şeyleri zaten hiçbir zaman beğenmiyorum.

Tamay Kılıç

Olur mu hocam?

Dr. Nihat Dik

Çünkü diyorum ki, mutlaka 1 tık daha üstü olmalı

Zeynep Hanım

Haksızlık etmeyin kendinize hocam lütfen.

Tamay Kılıç

Bakın Zeynep Hanım ne kadar çok beğenmiş? Umut Beyin de ellerine sağlık. Saçları gerçekten kesti, güzel bir şekil verdi. Hatta Zeynep dedi ki buradaki bu beyazların, grilerin kalmasını istiyorum dedi. Ona göre bir model yaptı hatta. Memnun musun?

Zeynep Hanım

Ya aslında bu benim içinde köklü bir değişim oldu. Uzundu saçlarım çünkü. Bayağı kısa oldu. Ama ben çok beğendim.

Tamay Kılıç

Sevgili Aylin Çetinkaya’ya da buradan sevgilerimizi iletelim. Kendisi de kalıcı makyaj uygulaması yaptı. Senin zaten ufak bir kaşında vardı. Dudağa çok güzel bir renklendirme yaptı. Artık sabah uyandığında, güne güzel, makyajlı uyanacaksın.

Dr. Nihat Dik

Çağdaş’ın dişleri, Aylin’in dudağı. Bir gülümse bak bakayım. Nasıl duruyor? Süper duruyor. Gözaltında, eh fena olmamış.

Tamay Kılıç

Hocam yaptığı işi bir türlü beğenemiyor. Gerçekten muhteşem ellerinize sağlık. Zeynep Hanımın müthiş değişimini sizlerde görüyorsunuz. Eğer sizlerde bu değişim macerasında, bu değişim yolculuğunda bende burada sizinle olmak istiyorum derseniz. beyazdegisim.com adresinden bizlere başvurabilirsiniz. O zaman hocam hep birlikte kapatalım.

Dr. Nihat Dik

beyazdegisim.com başvuruyorsunuz. Hiç bana çıkmaz demeyin. Bugün sizde burada olabilirsiniz. Umudunuzu asla kaybetmeyin diyorum

Tamay Kılıç

Diyoruz ve haftaya Pazar, aynı gün, aynı saatte görüşmek dileğiyle hoşçakalın.